Black Desert Kamasylvia Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Black Desert Kamasylvia Güncellemesi Poster
Black Desert Kamasylvia Güncellemesi Poster

Black Desert Online geliştiricisi Pearl Abyss, geçtiğimiz günlerde Seul'de düzenlediği yayın ile Black Desert'ın yenilendiğini duyurdu. Etkinlikte, 23 Ağustos'ta Türkiye/MENA sunucusuna eklenme sözü verilen grafik/ses kalite gelişimi ve 30 Ağustos'ta gelecek olan Kamasylvia güncellemesi tanıtıldı.
Faaliyet Tarihi:
30.08.2018

Black Desert Online geliştiricisi Pearl Abyss, geçtiğimiz günlerde Seul’de “Black Desert: Yenilendi” Yayını düzenledi. Yayında, yenilemenin temel özellikleri tanıtıldı, yeni müzikler canlı orkestra ile icra edildi, Black Desert: Yenileme 4K tanıtımı yayınlandı ve BDO dünyasına gelecek güncellemeler hakkında duyurular yapıldı.

Baş döndüren grafik ve ses güncellemesini kutlamak için Black Desert Online, 2 hafta boyunca ücretsiz olacak (23 Ağustos’tan 5 Eylül’e kadar) ve 30 Ağustos’a kadar oyuna giren bütün Maceracılar, Aşama 7 At ve Altın At Teçhizat Seti kazanacak. Bu kutlama sürecinde Black Desert, yenilemeyi denemek ve yeni bir maceraya atılmak isteyen herkese kapılarını açacak.

23 Ağustos’taki grafik/ses güncellemesinden sonra 30 Ağustos’ta Kamasylvia bölgesi genişlemesi yayınlanacak. Kamasylvia güncellemesi, iki parça halinde yayınlanacak ve ikinci parça, uzun süredir beklenen Aşama 9 Rüya Atı Arduanatt güncellemesi ile Eylül’ün başında yayınlanacak. Aşama 9 Pegasus, ikili zıplama sonrasında havada süzülmesini sağlayan harika yeteneği sebebiyle oldukça popüler ve bütün Maceracıların hayali.

Manşaum Ormanı, Navarn Bozkırı ve Mirumok Harabelerini içeren harika yeni alanlar eklenecek. Bu yeni alanlar, yüksek seviye teçhizata sahip level 58 ve üzeri maceracılar için tasarlandı. Yeni genişleme ile Narc Küpesi, Grifon Miğferi ve aşama 8 atların Rüya At Arduanatt olması için gereken eşyalar da eklenecek.

Black Desert Online, Türkiye/MENA bölgesi için iki özel etkinlik düzenliyor. Şu anda Maceracılar, 30 Ağustos’a kadar Kurban Bayramı boyunca ve Cumartesi günleri oynadıkları her saat için çeşitli oyun içi eşyalar elde ediyor. Hemen katılın ve Ağustos güncellemesi için özel avantajlar elde edin.

Yayının önemli noktaları, İngilizce altyazı ile burada yer alıyor. https://www.twitch.tv/videos/295827749

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.391


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!