City of Steam Neruvia Sunucusu Etkinliklerle Açılıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
17.05.2013

Neruvia sunucusu geliştirilmiş özellikleri ve özel sürprizleriyle City of Steam kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazır. Nova Worlds’ün göz bebeği olan C1ity of Steam 17 Mayıs 2013 Cuma günü saat 16.00’da 4 ırk ve 3 farklı sınıfla MMO severlerle buluşmak için gün sayıyor.

Ayrıca 17 Mayıs günü yeni başlayan oyuncular için çok büyük sürprizler var. Oyuna yeni kayıt olan oyunculara ilk 3 gün boyunca Steampunk evrenine kolay alışabilmeleri için bir “Başlangıç Paketi” hediye edilecek. Bu paketi alabilmeniz için ise aşağıdaki kupon kodunu kullanmanız herekmektedir.

ISHA-MUTF-QO00-0001


Bu cömert paketin içinde şunlar bulunuyor:
• 10 Adet Metal : Eşyalarınızı geliştirebilmeniz için süper bir destek!
• 5 Adet Yayın Bileti : Bu bilet bütün oyunculara bir mesaj gönderebilmenizi sağlar
• 1 Günlük Evcil Hayvan : 1 gün boyunca sizinle savaşacak, yerden eşyalarınızı toplayabilecek bir dost!
• Seviye 5 Süper Malzeme Paketi : 5. Seviyeye ulaştıktan sonra açabileceğiniz bu kutuda kısa süreli (3 saat) özel eşyalar mevcuttur :
o Dönüştürülmüş Pirodaktil (Jetpack)
o Martiyark/Patriyark Elbiseleri (Özel Kozmetik Eşyalar)

Bu eşyalar “Paket” halinde City of Steam üzerinden kullanılabilir bir kupon kodu ile dağıtılacak. Her hesap sadece bir kere bu kodları kullanabilecek. Ayrıca yeni açılacak sunucuda, oyuncuların eski karakterlerinin seviyelerine göre özel ödüller verilecek. Bu ödüller Evcil Hayvan, Buharsiklet, Papel hatta ve hatta Elektrum boyutlarına kadar varabiliyor!

Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

City of Steam Türkiye’de bir karaktere sahip olmaları gerekmektedir. (www.cityofsteamturkiye.com’dan oyunumuza ulaşabilirler)
– http://kupon.novaworlds.com adresine giriş yapılmalı
– City of Steam oyunu Seçilmeli
– İlgili sunucu olan Neruvia – Türkiye Seçilmeli
– Daha önceden oluşturulmuş karakter seçilmeli
– Son kutucuğa da verdiğimiz kupon kodu girilmeli
– DEVAM tuşuna basılması yeterlidir

City of Steam Oyuncuları İle Büyümeye Devam Edecek

Biliyorsunuz, City of Steam‘de açık beta süresi boyunca oyuncuların birebir katılımının olduğu toplantılar düzenlendi. Bu toplantılardan biri de, “Beyin Fırtınası Etkinliği” oldu. City of Steam oyuncularından nelerin değişmesi gerektiği hakkında fikirler alınan bu etkinlikler sonucunda oyun yenilenen içeriği ile 17 Mayıs 2013 tarihinde kullanıcılara tekrar sunuluyor.

Bu etkinlikten çıkan bir fikir de oyuna direkt olarak ekleniyor. Evcil hayvanlar artık yerden düşen eşyaları ve paraları toplayabilecekler. Metalin ve buharın hüküm sürdüğü bu mekanik evrene katılmak için buraya tıklayınız!

Nova Worlds

City of Steam‘in Dünya Lansmanı ile Türkiye’deki oyuncularla buluşan ve “Yeni Dünyalar” anlamına gelen Nova Worlds, Türkiye’deki en yeni oyun portalı olarak yüksek kalitede %100 Türkçe hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş uluslar arası oyun platformudur. www.novaworlds.com

DAO Games

Oyuncu ruhundan anlayan ve eski oyuncular tarafından kurulmuş olan, Dubai merkezli DAO Games, Nova Worlds oyun portalı aracılığı ile oyunculara yüksek kalitede, yenilikçi ve ücretsiz bir oyun hizmeti vermeyi hedefliyor. www.daogames.me

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.004


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı