Dragon’s Prophet Açık Beta Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
30.05.2013

Dragon’s Prophet Avrupa genelinde üç dilde start alıyor

Berlin, 21 Mayıs 2013: Haftalar süren yoğun kapalı beta sürecinden sonra Dragon’s Prophet açık betaya bir ejderha kanadı kadar yakın. Infernum‘un bugün yaptığı açıklamaya göre oyun kapılarını bütün hayranlarına 30 Mayıs‘ta aralayacak. Özel paket sahipleri ise Dragon’s Prophet dünyasına açık betadan bir gün önce yani 29 Mayıs 2013‘te merhaba diyecek.

Dragon’s Prophet evreni ile henüz tanışma fırsatı olmayan herkes için Infernum bugün ejderha sistemine dair önemli bilgiler yayınlayacak. Oyuncular ve arkadaşlarını Ejderha sistemine dair çok sayıda etkileşim seçenekleri bekliyor. Bir mini oyunda ehlileştirilecek olan 300 farklı ejderhadan biri oyuncuları destekleyecek ve Auratia’nın oyun dünyasında sahipleri ile maceralara yelken açacak. Binek, Süzülme veya Yüzme ve özellikle Uçuş Ejderhası olarak kullanılabilecek bu pullu binekler aynı zamanda bazı bölgelere de giriş imkânı sağlıyor. Dövüş esnasında da destek veren bu faydalı dostların, aktif ve pasif olmak üzere sahip olduğu farklı skillerin yanı sıra oyuncuların da direkt kullanabileceği özel yetenekleri mevcuttur.

Bir diğer kulanım alanı da önemli zanaat kaynaklarının toplanması. Oyuncular ejderhaları çeşitli toplama görevlerinde destekleyebilir ve gerekli malzemeler toplanırken seyahatlerini bu süreçte rahatlıkla sürdürebilir. Her bir ejderhanın sahip olduğu farklı skill ve yetenek sayesinde bu pullu
arkadaşlar eşsiz birer yol arkadaşına dönüşür. Görevlerin yerine getirilmesi veya dövüş esnasında diğer ejderhaların skillerini öğrenmek gibi yetenekler sayesinde bütün alanlarda eğitim alabilir ve kendilerini geliştirebilirler. Bu süreçte karar veren yine oyuncu: Ejderhanın hangi özelliğini ne yönde geliştireceği tamamen size kalmış!

Oyuncuları Auratia’da çok özel karşılaşmalar da bekliyor. Bütün bölge ve zindanlarda nadir bir ejderha ile karşılaşma şansı da mevcut. Özel yeteneklere sahip bu ejderha zor ehlileştirilebilir fakat sıra dışı bir görünüme sahiptir.

Ayrıca bugün itibarı ile bütün oyuncular ve basın mensupları deneyimlerini arkadaşları ve topluluk ile paylaşabilir çünkü Infernum’un gizlilik sözleşmesini resmen sona erdi.

Dragon’s Prophet hakkında:

Dragon’s Prophet klasik MMORPG ögeleri içeren ve aynı zamanda “evrimleşen” bir online rol oyunudur. Oyuncuları Next-Gen unsurları, aksiyon dolu bir dövüş sistemi, zengin karakter gelişimi ve geniş çaplı cross-server Frontier PvP sistemi ile modern bir fantezi dünyasında çok sayıda ejderha eklentileri ve epik bir hikaye bekliyor. Dragon’s Prophet başarılı MMO Runes of Magic yapımcısı Runewaker Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Infernum, Dragon’s Prophet‘i bu sene yayınlamayı hedefliyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.309


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!