Go4LoL Finalleri Bugün Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Go4LoL Finalleri Bugün Başlıyor! Poster
Go4LoL Finalleri Bugün Başlıyor! Poster

ESL Türkiye tarafından canlı yayınlanacak olan League of Legends haftalık turnuva serisinin Mart ayı finalleri bugün başlıyor. Toplamda 100.000TL üzerinden ödülün dağıtıldığı Go4LoL turnuvalarının aylık final ödülü 400€. Final hakkında detaylı bilgiyi haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
08.04.2016

Türkiye’de bugüne kadar 100.000 TL’nin üzerinde ödülün dağıtıldığı haftalık turnuva serisi ESL Go4LoL, Mart ayında oynanan maçlardan sonra yeni sezonun ilk aylık finalinde tekrar izleyiciyle buluşuyor.

8 Nisan 2016, Cuma günü saat 18:00’da canlı yayınlanacak maçların sunumunda ise Oğuz “Quadro” Kaya ve Dora “Stratera” Özsoy yer alacak. League of Legends severlerin yakından tanıdıkları bu ikili, ilk defa sunucu olarak ESL çatısı altında buluşmuş olacaklar.

Bugüne kadar en fazla katılımın HWA tarafından gerçekleştirildiği Go4LoL’de, geçtiğimiz senelere oranla birçok yeni takımın katılması da yeni oyuncuların yetişmesi adına sevinç yarattı. Mart ayında gerçekleşen haftalık kupalarda 70’den fazla takım 150’den fazla maç oynayarak profesyonellik yolunda ciddi deneyim kazanmış oldular.

ESL Türkiye tarafından canlı yayınlanacak aylık finali Cuma günü saat 18:00’da Twitch üzerinden izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.125


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!