Mad Tanks’te Savaş Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Mad Tanks'te Savaş Başlıyor! Poster
Mad Tanks'te Savaş Başlıyor! Poster

NTTGame yayımcılığında oyun severler ile buluşan tank savaşları oyunu Mad Tanks'in açık beta testleri 11 Mayıs 2016 tarihinde başlıyor. MMO aksiyon türündeki oyunda özelleştirilebilir tanklar, farklı oyun modları ve açılışa özel çok sayıda etkinlik sizi bekliyor.
Faaliyet Tarihi:
11.05.2016

Ülkemizde NTT Game tarafından yayınlanan ve oyun severlerin heyecanla beklediği MMO Aksiyon oyunu Mad Tanks‘in açılış tarihi belli oldu. Oyuncularına oldukça eğlenceli bir Tank savaşı deneyimi yaşatmaya hazırlanan Mad Tanks 11 Mayıs saat 17:00’de resmi olarak açılıyor.

Oyuncuları için eğlenceli, bir o kadar da heyecanlı bir açılış gerçekleştirmek isteyen Mad Tanks ekibi hazırladığı etkinlikler ile birbirinden güzel oyun içi ödüller dağıtacak.

Mad Tank açılış etkinlikleri

1- Büyük Komutan Etkinliği
2- Uzman Tankçı Etkinliği
3- PvP Ustası Etkinliği
4- Diriliş Ustası Etkinliği

Etkinlikler arasında belki de en dikkat çekici olanların başında PvP Ustası etkinliği geliyor. PvP Ustası Etkinliği kapsamında 11-18 Mayıs tarihleri arasında en fazla PvP Savaşı galibiyeti elde eden 10 Mad Tanks oyuncusu 30 Günlük ARL44 tankı ve Özel Prototip Kamuflajı kazanıyor.

Bu etkinliklerin yanı sıra açılış gününde Mad Tanks ekibi oyuna girerek oyuncular ile sohbet edecek, oyun hakkındaki soruları cevaplayacak ve anlık etkinlikler düzenleyerek çeşitli ödüller dağıtacaklar.

MMO Aksiyon oyunu Mad Tanks açılış etkinlikleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

NTTGame; Tank oyunlarına ilgi duyan ve MMO Aksiyon oyunu Mad Tanks‘i denemek isteyen tüm oyun severleri 11 Mayıs tarihindeki açılışa davet ediyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.978


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!