Zula’dan Yeni CCU Rekoru | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Zula'dan Yeni CCU Rekoru Poster
Zula'dan Yeni CCU Rekoru Poster

Uzun beta süreciyle rekor kırmayı başaran Yerli MMOFPS oyunu Zula, artan kullanıcı sayısıyla yeni rekorlara koşuyor. Eş zamanlı kullanıcı sayısını temsil eden CCU'da (Concurrent Users) 5000 kişiye ulaşan oyun kendi rekorunu kırarak önemli bir başarıya imza attı.
Faaliyet Tarihi:
12.05.2016

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, eş zamanlı/anlık kullanıcı sayısını temsil eden CCU’da (Concurrent Users) 5000’e ulaşarak kendi rekorunu kırdı.

Kısa bir süre önce Brezilya’da da Kapalı Betasına başlanan Zula, geçtiğimiz hafta 17. sunucusunu oyuna eklerken, “aynı anda oyunda olan” 5000 kullanıcıyı geçtiğini de çoşkulu bir şekilde oyuncularına duyurdu.

Açılan yeni sunucularla birlikte 5000 anlık kullanıcısı sayısını aşan Zula, 11-13 Mayıs tarihleri arasında 9 Mayıs tarihinden önce oyuna kayıt olmuş olan tüm oyuncularına oyunun en sevilen eşyalarından LWRC kasası hediye ederek bu güzel haberi oyuncularıyla birlikte kutlayacak.

E-spor alanında faaliyetlerine tam gaz devam eden Zula ekibi, kısa bir süre sonra başlayacak olan Zula Süper Lig’de 50.000 TL değerinde ödül dağıtacağını da açıkladı.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.240


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!