Seven Knights’ta Blazblue Sürprizi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Seven Knights'ta Blazblue Sürprizi Poster
Seven Knights'ta Blazblue Sürprizi Poster

Netmarble Nexus'un oyun severler ile buluşturduğu mobil RPG oyunu Seven Knights'ta güncelleme ve etkinlikler Temmuz ayında hız kesmeden devam ediyor. Kardeş oyun BlazBlue'e ait 3 yeni karakterin eklendiği Seven Knights artık daha keyifli!
Faaliyet Tarihi:
11.07.2016

Netmarble’ın sevilen mobil oyunu Seven Knights‘a eklenen 3 yeni BlazBlue karakteriyle birlikte Temmuz ayı oyuna “Seven Knights Ayı” olarak kutlanıyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble’ın, mobil RPG oyunu Seven Knights için, 1,7 milyon indirmeye ulaşmış tüm dünyada popüler 2D dövüş oyunu serisi BlazBlue ile yaptığı işbirliğiyle Seven Kngihts’a 3 yeni karakter ekleniyor.

BlazBlue oyunundan esinlenen üç karakter, Tsubaki Yayoi, Noel Vermillion ve Ragna the Bloodedge karakterlerinin hem tasarımları hem de aksiyon dolu karakterleri BlazBlue’daki versiyonlarıyla aynı kalırken, oyuncuların günlük giriş hediyeleriyle ödüllendirileceği resmî “Seven Knights Ayı” olan Temmuz ayı için çeşitli oyuncu etkinlikleri de oyun severlerle buluşuyor.

“7’nci Ay 7 Şövalye Giriş Etkinliği” Temmuz sonuna kadar sürecek ve her gün giriş yapan kullanıcılara 6 Yıldız Kahraman Seçici, 6 Yıldız Yedi Şövalye Eşya Seçici, 6 Yıldız Aksesuar Seçici, Elementler, Altın ve daha pek çok şey hediye edilecek. “7 Gün Giriş Etkinliği” oyuncuların lobi ekranındaki 7 gün giriş ikonunu kullanarak giriş yapmasını sağlayacak. Oyuncular 4 Yıldız Yedi Şövalye Kahraman Seçici veya 4 Yıldız Dört Lord Seçici gibi eşyalardan da faydalanabilecek. Bu etkinlikte, 4 Yıldız Dört Lord Seçici ilk kez ödül olarak sunulacak.

Güncellemeyle ilgili olarak konuşan Netmarble Games Chief Marketing Officer’ı Seungwon Lee “BlazBlue’nun eşsiz yetenek aksiyonları ve görsellerinin Seven Knights‘a harika uyum sağlayacağını düşündük. Karakter tasarımı ve aksiyonun orijinalliğini kaybetmemek için Tsubaki, Noel ve Ragna’nın eşsiz karakteristiklerine özellikle odaklandık. Sonuçlardan memnunuz ve oyuncularımızın Seven Knights ayı şerefine özel etkinliklerin ve bu karakter iş birliğinin tadını çıkaracaklarına inanıyoruz” dedi.

146 ülkede oynanabilen Seven Knights, sıra tabanlı savaşlar ve olağanüstü karakterler içeriyor. Toplam sekiz bölgede egemenlik için savaşan Seven Knights oyuncuları, dinamik maceraların ve farklı zindanların yanı sıra, loncalar arasında yoğun kuşatmaların da tadını çıkarabiliyor.

Seven Knights, bir Netmarble Games’in alt şirketi olan Netmarble Nexus tarafından geliştirilmiştir. Seven Knights, oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilip oynanabilir.

App Store | Google Play

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için Seven Knights websitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.921


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!