World of Warplanes E-Spor Hazırlığında | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
06.02.2014

World of Warplanes 1.2 Güncellemesinin Detaylarını Açıkladı

World of Warplanes Global Operasyonlar Direktörü Vlad Belozerov: “Gelecek güncelleme oyun deneyimini arttıracak, oyuna derinlik ve konfor aşılayacak” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: Hedefimiz World of Warplanes‘in hem canlı izlenirken heyecan vermesi, hem de oynanırken tatmin edici olmasıdır. Gerek normal, gerek profesyonal oyuncu olsun”. İzleme modunun da bir parçası olduğu geliştirilmiş kamera efektleri, canlı yayın akışını kolaylaştıracak, World of Warplanes çevrimiçi turnuvalarının izlenişini daha heyecanlı kılacak.

Oyunun artan rekabetçi öğeleri ile birlikte 1.2 güncellemesi ayrıntılı savaş sonrası istatistiklerini sunacak. Oyuncular bu sayede daha verimli bir şekilde oyun stratejilerini ve becerilerini geliştirebilme imkanı yakalayacaklar. Oyuncular, sunucuya aşırı kullanıcı yüklenmesi ile doğabilecek olası yavaşlık ve gecikme sorunlarıyla asla karşılaşmayacak.

1.2 güncellemesi ile oyuna dahil olan yeni Savaş Görev Sistemi ile pilotlar çevrimiçi etkinliklere katılacak, savaş görevlerini yerine getirecek ve ekstra ödülleri kazanabilmek için için kıyasıya bir mücadelenin içine girecekler.

World of Warplanes Hakkında

World of Warplanes askeri muharebe havacılığının altın çağında geçen bir uçak savaşı MMO’sudur . Oyuncuları, asla bitmeyen bir hava hâkimiyeti mücadelesinin içine bırakan oyun, uçak tutkunlarının sanal pilotlar olarak kariyerlerini inşa etmelerine olanak sağlıyor. Oyuncular rozetlerini, hava egemenliğinin sadece hızlı tetik parmağına değil, koordine takım oyununa da ihtiyaç duyulduğu yoğun 15’e 15 çatışmalarda kazanıyorlar.

Oyuncular üç ana savaş uçağı sınıfından birini seçebiliyor: Düşmanlarıyla yakın it dalaşına girebilen hızlı savaş uçakları, ölümcül direkt saldırılara ve heybetli zırhlara sahip ağır savaş uçakları ve en ağır zırhlı kara hedeflerine bile etkili bombalar ve başka cephaneler taşıyabilen havadan karaya saldırı uçakları.

World of Warplanes Almanya, Sovyetler Birliği, ABD, Japonya ve Büyük Britanya’ya ait 100’den fazla araç seçeneği sunuyor. Her savaş uçağı silahlar, mermi tipleri, motorlar ve diğer uçak parçalarından oluşan isteğe göre düzenlenmeye elverişli birden fazla modüler konfigürasyona sahip. Bu parçalar oyunculara uçaklarını herhangi bir savaş durumuna veya rolüne uyarlamalarını sağlayacak şekilde birleştirilebilir ve eşleştirilebilir.

World of Warplanes’e katılın: www.worldofwarplanes.eu

Wargaming Hakkında

Wargaming ödüllü bir online oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır; aynı zamanında ücretsiz MMO pazarının liderlerinden biridir. 1998’de özel bir şirket olarak kurulmuş ve 15’ten fazla oyun geliştirmiştir. Şu anda 2800’den fazla çalışanıyla, Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi kilit bölgelerde ofisleri vardır.

Wargaming şu anda, Nisan 2011’de başlamış ve günümüzde 78 milyon oyuncuya ulaşmış firmanın amiral gemisi zırhlı online savaş oyunu World of Tanks, 2013 Kasım’ında 4,5 milyon pilotuyla birlikte çıkan uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes, merakla beklenen ve deniz savaşlarını içeren, 2014’te açılacak olan World of Warships gibi 20. yüzyıl savaşlarının konu alındığı takım bazlı devasa online savaş serisi üzerinde çalışmaktadır. Wargaming, Haziran 2012’de, tüm savaş oyunlarını tek bir portalde toplayan Wargaming Wargaming.net Servisi’ni duyurdu.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.946


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı